Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

14 листопада World Bank Group та UkraineInvest провели у Києві конференцію «Україна: Інновації та Можливості». У дискусії взяли участь президент Групи Світового Банку, Джим Кім, та представники 4-х технологічних проектів із різних галузей: Артем Бєлєнков (SmartFarming), Дарья Лосєва (Myhelix), Микита Фастовець (ExpoPlatform) та Ольга Хілобок (Nimses).

Конференцію було присвячено 25-ій річниці роботи Світового Банку в Україні. За цей час Світовий Банк виділив Україні $12 мільярдів. Кошти було спрямовано на розвиток пріоритетних галузей та підтримку реформ.

«Відсвяткувати»круглу дату Світовий Банк вирішив у компанії молодих інноваторів, які також реформують українську економіку.

До дискусії з президентом Групи Світового Банку запросили виключно представників технологічних проектів, які працюють на найбільш перспективних ринках.

Одним із запрошених спікерів став Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming – технологічної компанії, що впроваджує інновації в сільському господарстві.

Це велика честь для SmartFarming – бути поміченими Світовим Банком. Ми переконані, що найбільш глобальні проекти у нас ще попереду. А запрошення на конференцію «Україна: Інновації та Можливості» з метою обговорення інноваційного майбутнього України з президентом Світового Банку – це доказ, що ми обрали правильний шлях.

каже засновник SmartFarming, Артем Бєлєнков

Президента Групи Світового Банку, доктор Джим Кім

За словами президента Групи Світового Банку, доктора Джима Кіма, наразі Світовий Банк шукає додаткові можливості, щоб фінансувати реформи в Україні.

Україна зараз на порозі великих змін, тому ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси, щоб направити їх в Україну.

каже президент Групи Світового Банку, доктор Джим Кім

Найважливішими галузями для отримання інвестицій Джим Кім вважає охорону здоров’я, боротьбу із корупцією та сільське господарство, зокрема – земельну реформу.

На переконання президента Групи Світового Банку відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну. Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності. А це додаткові доходи від оренди, які дозволять наповнити бюджет.

Спікери конференції «Україна: Інновації та Можливості»

Загалом спікери конференції «Україна: Інновації та Можливості» розповіли про прорив у IT та інноваційних технологіях за останні 5 років. Про те, як сприймаються ринком українські стартапи. Наскільки складно залучити капітал для розвитку та про своє бачення ролі держави у підтримці інноваційних проектів.

Дивіться відео панельної дискусії конференції «Україна: Інновації та Можливості» на нашому YouTube каналі.

Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок