Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Переобладнання комбайнів
Переобладнання комбайнів

Переобладнання комбайнів

Підключіть картування врожайності на ваші комбайни та отримуйте аналітику для кожного поля без зайвих калібрувань

Фактична врожайність поля є сумарним результатом усіх операцій, що були проведені протягом виробничого сезону. Завдяки застосуванню систем картування врожайності можна отримати фактичні показники зібраного врожаю з кожної ділянки поля.

Існує багато варіантів обладнання комбайнів системами картування – від штатних систем компаній-виробників до спеціалізованих рішень. Штатні системи є більш складними у використанні і потребують постійного калібрування для отримання коректних показників врожайності – сорт і гібрид культури, погодні умови і навіть технічний стан комбайну впливають на інтерпретацію даних.

 

Картування врожайності

 

Найбільш оптимальним рішенням є обладнання комбайну системою картування врожайності YieldSense. До комплекту системи входить бортовий комп'ютер, GPS-приймач та датчик потоку зерна, який, завдяки особливостям розміщення, забезпечує точну фіксацію зібраного врожаю.

 

ПОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС YIELDSENSE

Система потребує мінімальних налаштувань – датчик проходить калібрування під культуру (соя, пшениця або кукурудза) один раз в сезон, після чого параметри автоматично коригуються під час зміни гібридів, сортів і зволоження в межах поля та між полями.

 

YieldSense від Precision Planting


Порівняння показників врожайності в розрізі полів, культур та ряду інших параметрів дає можливість об’єктивно оцінити економічний результат від застосування різних технологій і впровадження рішень точного землеробства. Аналіз карт врожайності не визначає причин розрізненості врожаю на полі, але дозволяє виявити помилки проведення операцій та проблемні ділянки, що потребують додаткового обстеження – проведення агрохімічного аналізу або сканування ґрунту.

 

Моніторинг урожайності з 20|20 SeedSense

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок