Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Переобладнання обприскувачів
Переобладнання обприскувачів

Переобладнання обприскувачів

Обладнайте ваш обприскувач системою відключення секцій та моніторингу виливу. Уникайте надмірного внесення ЗЗР за рахунок управління секціями та форсунками

Внесення ЗЗР є ключовою операцією виробничого сезону, що забезпечує якісний розвиток рослин протягом вегетаційного періоду та безпосередньо впливає на показники фактичної врожайності. Основними інструментами для підвищення ефективності операцій з внесення є:

 • Моніторинг виливу;
 • Метеомоніторинг проведення операцій;
 • Управління секціями та форсунками;
 • Управління тиском в форсунках;
 • Оптимізація методів внесення. 

 

МОНІТОРИНГ ВИЛИВУ

Важливим аспектом комплексного підходу є проведення аналізу виконання робіт та оцінки результатів. Використання електромагнітного витратоміру в поєднанні з навігаційними системами дозволяє отримувати дані щодо фактичного об’єму внесення розчину в кожній точці руху техніки. Отримана аналітика дозволяє зрозуміти наскільки ефективно проведено операцію – чи вносилась відповідна норма препарату, на яких ділянках внесення було понаднормовим, а на яких є пропуски.

 

Фактичне внесення ЗЗР

Карта виконаних робіт з внесення

 

МЕТЕОМОНІТОРИНГ ПРОВЕДЕННЯ ОБПРИСКУВАННЯ

Ефективність внесення сильно залежить від погодних умов – потрібно враховувати прогноз погоди на етапі планування та контролювати метеорологічні показники безпосередньо під час роботи техніки в полі. Для якісного проведення операцій трактор або самохідний обприскувач необхідно обладнати мобільними метеодатчиками, що дозволять в режимі реального часу отримувати інформацію про швидкість вітру, вологість і температуру повітря.Метеомоніторинг при обприскуванні

УПРАВЛІННЯ СЕКЦІЯМИ ТА ФОРСУНКАМИ

До впровадження автоматичного відключення секцій обприскувача необхідно переходити після відпрацювання паралельного водіння. Технологія посекційного відключення дозволяє повністю автоматизувати процес подачі розчину на розпилювачі, забезпечуючи мінімізацію перекриттів та внесення встановлених норм незалежно від робочої швидкості техніки. Додатковий поділ крайніх секцій обприскувача на окремі керовані частини дозволяє суттєво зменшити розміри «трикутників» та підвищити раціональність використання ЗЗР.

Карта перекриттів при внесенні ЗЗР

Ще одним шляхом підвищення ефективності внесення є пофорсункове керування, що дає можливість включати та відключати кожну з форсунок окремо. Особливо ефективним є використання технології при обробці полів складної конфігурації.

 

УПРАВЛІННЯ ТИСКОМ В ФОРСУНКАХ

Контроль розпилення ЗЗР на основі датчиків тиску дозволяє підвищити ефективність та точність внесення. Ключовим рішенням даної технології є система Hawkeye, що за допомогою системи клапанів дозволяє подавати робочий розчин на кожну форсунку. Використання Hawkeye забезпечує рівномірне розпилення на поворотах та при зміні швидкості техніки, контролює розмір крапель в факелі та зменшує розбризкування ЗЗР.

 

Контроль розпилення ЗЗР з Hawkeye

 

ОПТИМІЗАЦІЯ ВНЕСЕННЯ ЗЗР

Для боротьби зі шкідниками та хворобами необхідно працювати безпосередньо із зонами їх локалізації. Ефективність внесення інсектицидів і фунгіцидів залежить від густоти покриття оброблюваної поверхні робочим розчином. Завдяки вертикальному позиціюванню та використанню різнонаправлених форсунок, 360 UNDERCOVER дозволяє проводити спрямовану обробку рослин у необхідній зоні та з потрібного ракурсу – зверху, знизу та з боків.

 

360 Undercover

 

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ

Окрім впровадження вищезазначених інструментів можна використовувати і точкові рішення підвищення ефективності, зокрема:

 • LED-підсвітка штанги обприскувача – дає можливість візуально контролювати роботу форсунок вночі та виявляти наявність перешкод у межах руху обприскувача;
 • AutoTrac RowSense – завдяки використанню камер та сенсорів дозволяє обприскувачу визначати рядки посіву культури і автоматично направляти колеса для руху по міжряддю;
 • AutoBoom – автоматичне регулювання висоти штанги обприскувача відповідно до зміни рельєфу поверхні.

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 • Підвищення ефективності внесення ЗЗР та рідких добрив;
 • Дотримання технології та норм внесення;
 • Мінімізація перекриттів при внесенні робочого розчину;
 • Раціональне використання добрив та ЗЗР;
 • Підвищення підсумкової врожайності.
Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок