Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Переобладнання сівалок

Переобладнання сівалок

Переобладнайте старі сівалки замість купівлі нових. Подаруйте їм нове життя та забудьте про двійники та пропуски при посіві

Посів – найважливіша операція у процесі агровиробництва, від якої залежить продуктивність та врожайність культур. Для підвищення ефективності проведення посіву необхідно впровадити такі технологічні рішення:

  • Моніторинг висіву;
  • Підвищення якості посіву;
  • Оптимізація швидкості проведення операцій;
  • Відключення сошників та управління нормою.

 

МОНІТОРИНГ ВИСІВУ

Обладнання сівалок датчиками моніторингу висіву дозволяє отримувати інформацію про роботу кожного сошника. Аналіз фактичних даних дозволяє виявити забиті сошники зернових сівалок та підрахувати кількість витраченого посівного матеріалу просапними сівалками.

 

Карта фактичного висіву

Карта фактичного висіву

Радіохвильовий датчик Wave Vision від Precision Planting відрізняє насінини від пилу та інших об’єктів, що проходять через насіннєву трубку. Це дозволяє визначати двійники та пропуски при посіві та підвищити точність обчислення витрат висівного матеріалу.

 

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИСІВУ

Переобладнання сівалок вакуумними висівними апаратами vSet від Precision Planting дозволяє покращити якість та продуктивність висіву. Застосування vSet дає можливість сіяти насіння різних фракцій, проводити посів при більш високих швидкостях з мінімальною кількістю двійників і пропусків, та забезпечує однакову відстань між рослинами в рядку. Коректність налаштувань і технічний стан сівалки значною мірою впливають на ефективність проведення операції. Використання стенду MeterMAX Ultra дозволяє провести тестування висівного апарату та виявити причини неякісного посіву. Завдяки калібруванню якість висіву зростає до 98%.

vSet та MeterMax Ultra

 

Глибина висіву є важливим технологічним параметром проведення операції – недостатній контакт секції сівалки з ґрунтом призводить до неправильного загортання насінини, а зайвий тиск може викликати ущільнення кореневої системи. Сліди від техніки, ділянки суглинків та недостатньо оброблені зони поля вимагають динамічних змін притискної сили. Система DeltaForce автоматично регулює тиск кожної секції для кожного ряду індивідуально, що забезпечує точність та рівномірність глибини висіву.

Додатковим інструментом підвищення точності глибини висіву є хвостовик Keeton Seed Firmer. Коли насіння потрапляє на стінки борозни, воно виявляється на різних глибинах і проростає хаотично. Keeton Seed Firmer спрямовує траєкторію насіння і притискає його до самого дна V-подібної борозни, що забезпечує надійний контакт з ґрунтом та фіксацію на потрібній глибині.DeltaForce та Keeton Seed Firmer

 

ОПТИМІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПОСІВУ

Швидкість проведення посіву є одним з основних елементів технології вирощування культур. Строки сівби визначають інтенсивність росту і розвитку рослин, а також накопичення запасу поживних речовин, що впливає на врожайність і якість продукції. Використання насіннєпроводу SpeedTube дозволяє підвищити продуктивність та швидкість проведення операції без погіршення якості висіву.

SpeedTube усуває вільне падіння та можливість рикошету насіння, що дозволяє зберегти норму висіву та отримати точну розкладку в борозні за будь-якої швидкості.SpeedTube

Використання насіннєпроводу SpeedTube

Обладнання сівалок електроприводами vDrive запобігає виникненню перекриттів при посіві шляхом автоматичного відключення сошників або секцій сівалки на вже оброблених ділянках та в зонах, що не потребують обробітку.

 

Електропривід vDrive

Електропривід vDrive

Усунення перекриттів дозволяє максимально реалізувати потенціал насіння, збільшити врожайність та мінімізувати непродуктивні витрати посівного матеріалу. Впровадження автоматичного відключення сошників є доцільним після відпрацювання технології паралельного водіння. Застосування технології диференційованого висіву дає можливість коригувати густоту посіву відповідно до неоднорідностей поля. Диференціювання норми висіву дозволяє досягти максимальної врожайності на продуктивних ділянках та зменшити використання посівного матеріалу в менш родючих зонах.

 

Карта диференційованого висіву

Карта диференційованого висіву

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • Підвищення ефективності та точності висіву;
  • Раціональне використання посівного матеріалу;
  • Оптимізація швидкості проведення висіву;
  • Підвищення якості посіву – зменшення перекриттів, пропусків та двійників;
  • Підвищення врожайності.
Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок