Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Впровадження паралельного водіння
Впровадження паралельного водіння

Впровадження паралельного водіння

Інтегруйте системи паралельного водіння, проведіть навчання механізаторів та уникайте пропусків, перекриттів та надмірного витоптування рослин при проведенні операцій.

Застосування паралельного водіння підвищує якість проведення операцій та дозволяє уникнути найбільш типових проблем – виникнення пропусків, перекриттів та зон витоптування рослин.

Робота техніки без впровадженої технології призводить до зниження врожайності та перевитрат ТМЦ на всіх етапах виробничого сезону.

Впровадження паралельного водіння включає етапи обладнання техніки навігаційними системами, підвищення кваліфікації персоналу та відпрацювання технології при проведенні операцій. 

 

 

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ТЕХНІКИ

У процесі обладнання техніки ми встановлюємо навігаційні системи різного рівня функціональності – курсовказівники, системи підрулювання або гідравлічні автопілоти.

 • Встановлення курсовказівника дозволяє механізатору обрати оптимальний маршрут для техніки, відслідковувати її місцезнаходження та траєкторію руху.
 • Використання систем підрулювання та автопілотів потребує більш комплексного дообладнання техніки, проте є найбільш ефективним рішенням.

 

Приклад невідпрацьованої технології паралельного водіння

Одним з ключових аспектів технології паралельного водіння є точність позиціювання техніки на полі.

 • Використання безкоштовного GPS-сигналу надає дані з похибкою близько 30 см;
 • Платні сервіси забезпечують рівномірне покриття та точність сигналу від 20 до 5 см. Основними постачальниками DGPS є компанії-виробники навігаційного обладнання – John Deere SF2/SF3, Trimble CenterPoint RTX, TerraStar, OmniSTAR та інші;
 • Використання RТК-станцій дозволяє максимально точно (до 2 см) і ефективно проводити операції за будь-якої технології, особливо при обробці полів зі складною геометрією.

 

Корекція GPS-сигналу

ПІДГОТОВКА ПЕРСОНАЛУ

Ефективність впровадження технології паралельного водіння насамперед залежить від рівня обізнаності та технічної підготовки учасників процесу агровиробництва – агрономів, механізаторів та інженерів. Підготовка передбачає проведення профільного навчання, що включає наступні блоки:

 • Встановлення, налаштування та обслуговування обладнання;
 • Ознайомлення з особливостями проведення технологічних операцій за умови використання паралельного водіння;
 • Планування завдань та створення навігаційних ліній для проведення операцій.

 

ВІДПРАЦЮВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПАРАЛЕЛЬНОГО ВОДІННЯ

Разом із впровадженням навігаційних систем важливим моментом є відпрацювання технології паралельного водіння, що потребує постійного контролю якості та ефективності роботи техніки. Аналіз даних з бортового обладнання та оцінка стану посівів з БПЛА забезпечує учасників агровиробництва необхідними показниками для оптимізації процесу проведення операцій.

 

Аналіз за даними бортового обладнання

Паралельне водіння є основою для впровадження інших рішень точного землеробства, зокрема:

 • Диференційований обробіток ґрунту;
 • Проведення точного висіву;
 • Диференційоване внесення добрив;
 • Управління внесенням ЗЗР;
 • Картування врожайності.

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок