Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Аналіз ґрунту

Аналіз ґрунту

Підвищення рентабельності агробізнесу через управління даними про ґрунт

Ефективність та результативність управління агровиробництвом залежить від прийняття обґрунтованих рішень. Дані та інформація, яку ми можемо збирати з кожного поля, допоможуть вам в аналізі, плануванні та прийнятті рішень. Комплексний підхід до управління даними про ґрунт включає:

Обмір полівКарти полів є базовим елементом побудови аналітики для рослинництва.

Створення матриці рельєфу. Рельєф полів є одним з основних параметрів для створення карт завдань на проведення операцій диференційованого висіву та внесення добрив, а також для розрахунку реальної площі поля в натурі.

Створення карти продуктивності. Неоднорідна продуктивність поля є одним з основних параметрів для створення карт завдань для проведення диференційованого посіву та диференційованого внесення добрив.

Сканування ґрунту Topsoil Mapper. Дані щодо структури ґрунту є важливими при диференційованому глибокому рихленні, диференційованому висіві культур і є основою для формування зон відбору проб ґрунту.

Аналіз ущільнень ґрунтуОдним з основних факторів, що негативно впливає на врожайність культур, є ущільнення ґрунту. Для ефективної боротьби з ущільненнями необхідно знати глибину їх залягання і підготувати карту завдання на глибоке рихлення.

Агрохімічний аналіз ґрунту. Проведення агрохімічного аналізу дозволяє отримати максимально можливий прибуток з кожної ділянки поля, завдяки раціональному використанню і внесенню добрив.

Моніторинг закалюженості полів. Моніторинг дозволяє дистанційно виявити наявність зон перезволоження і оцінити площу калюж. Зазначені фактори призводять до пригнічення росту і розвитку рослин, а також появи грибкових захворювань.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок