Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Моніторинг стану посівів

Моніторинг стану посівів

Створення ортофотопланів. Оцінка якості проведення операцій з використанням БПЛА має на меті забезпечити менеджмент оперативними і точними даними щодо наявних проблемних зон.

Підрахунок сходів (plant counting)Підрахунок сходів (plant counting) дозволяє кількісно оцінити ефективність посіву - ідентифікувати кожну рослину, визначити їх кількість на кожній з ділянок, а також розрахувати середнє значення сходів на гектар.

Супутниковий моніторинг стану посівівСупутниковий моніторинг полів дозволяє своєчасно виявити відхилення в рості і розвитку рослин, визначити їх причини і прийняти оперативні управлінські рішення.

Відеомоніторинг стану посівівВикористання БПЛА дозволяє провести дистанційний аналіз та визначити координати зон посівів, що потребують додаткового наземного огляду або проведення агротехнічних робіт.

Листкова діагностикаЛисткова діагностика забезпечує своєчасне виявлення дефіциту елементів живлення. Результати діагностики є основою для створення карти-завдання під проведення азотного підживлення.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок