facebook pixel
Зворотнiй дзвінок
Зворотнiй дзвінок

GS Pro (Ground Station Pro) — додаток для iPad, завдяки якому можна керувати дронами і створювати автоматичні режими польоту для літальних апаратів DJI. Більше не має потреби користуватися трьома (!) різними програмами — бо існує єдине рішення. Програма дає змогу планувати складні польотні завдання за допомогою декількох кліків. У заданих точках маршруту GS Pro автоматично зробить фотографії для отримання точних карт місцевості або проведе відеозйомку вказаним маршрутом. Функція Virtual Fence не дозволить БПЛА літати вище та швидше запрограмованих параметрів, тим самим підвищуючи безпеку польоту та полегшуючи процес управління дроном. Літальний апарат із GS Pro буде корисним в аерофотозйомці, архітектурі, точному землеробстві, енергетиці, боротьбі зі стихійними лихами, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій тощо.

У GS Pro можна скласти маршрут і відстежувати пересування дрона — це одна із головних "родзинок" цього продукту. На ринку є схожі рішення, але там у маршруті максимум можна задати 50 точок, тоді як у GS Pro — до 100. Словом, цей додаток має ширший спектр використання на відміну від іншого софту.

Сергій Моторний, керівник відділу FLY TECHNOLOGY

Раніше доводилося використовувати три різні програми для закриття необхідних задач. DJI GO — для управління дроном, фотофіксації та відеозйомки; Litchi дозволяла створити маршрут для польоту дрона та запустити його у "вільний" політ по десятку точок. У DroneDeploy або Pix4Dcapture задавали зони інтересу і програми автоматично створювали маршрут та проводили зйомку. Відтепер GS Pro — єдина програма, в якій зібрані всі перераховані можливості.

Вадим Остапенко, агроконсультант SmartFarming

Тількі факти

Поділитись цією статтею:
Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +38 067 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Підписатись на наші новини

Доброго дня!

Дякуємо за інтерес до наших послуг.

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами і надасть всю необхідну інформацію

Зворотнiй дзвінок