facebook pixel
Зворотнiй дзвінок
Зворотнiй дзвінок

Загальна світова вартість ринку дронів для бізнес рішень оцінюється в $ 127 млрд, з яких на АПК припадає $ 32,4 млрд. Про це у своєму блозі для Agravery.com повідомив консультант SmartFarming Вадим Остапенко.

За його словами, безпілотники в змозі швидко збирати і обробляти дані, що дозволить сільському господарству стати високотехнологічної галуззю, заснованої на точних розрахунках. 

До сих пір основною перешкодою в сільському господарстві була велика площа оброблюваних земель і низька ефективність контролю за посівами. Сьогодні технологія безпілотних літальних апаратів пропонує велику різноманітність можливостей застосування за відносно низькою ціною. Крім того, дрони можуть бути інтегровані на всіх етапах виробництва.

зазначив Вадим Остапенко

Остапенко наголосив, що важливий аспект для підприємця - прорахувати бюджетні витрати на використання технологій. Середня вартість звичайного безпілотника починається з € 1300.

«Призначені саме для АПК невеликі апарати без спеціальних технологій коливаються від € 2000 до € 3000. Технологічні дрони, які використовуються для спеціальних операцій починаються з € 8000, деякі моделі — з € 30 000 (дрони-обприскувачі і БПЛА оснащені спеціальними гіперспектральних камерами і іншим дорогим обладнанням)», — резюмував експерт.

Варто розуміти, що у гонитві за інноваціями, необхідно ретельно вивчити всі нюанси і прикинути, чи підходять ці технології для конкретного підприємства і чи потрібні вони взагалі.

Поділитись цією статтею:
Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +38 067 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Підписатись на наші новини

Доброго дня!

Дякуємо за інтерес до наших послуг.

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами і надасть всю необхідну інформацію

Зворотнiй дзвінок