facebook pixel
Зворотнiй дзвінок
Зворотнiй дзвінок
Листкова діагностика

Листкова діагностика

Своєчасне виявлення дефіциту елементів живлення для коригування програми підживлення рослин

Підживлення добривами – ключовий елемент технології вирощування, що забезпечує максимальну реалізацію потенціалу культур і отримання якісної продукції. Листкова діагностика дозволяє спостерігати за розвитком рослин в критичні фази вегетації, що забезпечує своєчасне виявлення дефіциту елементів живлення і коригування програми підживлення. Проведення листкової діагностики передбачає декілька можливих варіантів, зокрема:

  • Польовий аналіз – базується на методиці азотної експрес-діагностики,
    N-тестер дозволяє визначити поточний рівень забезпеченості рослин і розрахувати точну дозу азотних добрив для конкретної ділянки.
  • Лабораторний аналіз – дозволяє проаналізувати рівень забезпеченості рослин ключовими елементами живлення, зокрема визначити вміст азоту, калію, фосфору та мікроелементів (Cu, Zn, Fe, Mn, Mg, Co).

Загальна методологія передбачає проведення наступних етапів:

Зонування для відбору зразків проводиться на основі розподілу вегетативної маси культури (NDVI) по полю за даними БПЛА або супутникових знімків. Результати діагностики є основою для створення карти-завдання під проведення азотного підживлення.

Для підвищення ефективності операцій та підбору коректних норм внесення необхідно також враховувати агрохімічні показники ґрунту, зокрема – кислотність (рН) ґрунту, вміст мінерального азоту та рухомої сірки. Відповідно ефективне управління живленням рослин базується на поєднанні даних обох аналізів: листкова діагностика показує актуальний поточний вміст елементів в рослині, аналіз ґрунту – надає інформацію про загальну кількість доступних поживних речовини.

Ви отримуєте:

  • Діагностику існуючих проблем живлення
  • Оптимізацію норм та строків проведення операцій
Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +38 067 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок