facebook pixel
Зворотнiй дзвінок
Зворотнiй дзвінок
Переобладнання грунтообробної техніки
Переобладнання грунтообробної техніки

Переобладнання грунтообробної техніки

Обладнайте техніку датчиками моніторингу глибини обробки ґрунту та отримуйте інформацію щодо фактично виконаних робіт.

Структура ґрунту є визначальним фактором для розвитку кореневої системи та підтримки біологічних процесів рослин. Обробіток ґрунту є фундаментальним етапом виробничого сезону, від якого залежить ефективність проведення подальших технологічних операцій та підсумкова врожайність культури по полю.

Недотримання встановлених норм глибини обробітку призводить до порушення технології виробництва та вказує на нецільове використання ПММ.

Обладнання ґрунтообробної техніки системою моніторингу глибини дає можливість визначити фактичні показники рихлення в кожній точці поля з точністю до кількох сантиметрів.

Карта фактичного обробітку ґрунту

До комплекту системи входить бортовий комп’ютер для трактора і ультразвуковий датчик, що встановлюється на відповідний причіпний агрегат – культиватор, плуг або глубокорозпушувач.

Збір та обробка даних з системи дозволяє отримати фактичні результати і сформувати карту виконаних робіт, що дає можливість оцінити якість проведення операції, визначити площу обробітку та розрахувати об’єм витрат ПММ виходячи з кількісних показників глибини рихлення.

 

Ви отримуєте:

Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +38 067 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок