Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Метеомоніторинг

Метеомоніторинг

Результати агровиробництва чітко залежать від погодних умов. Виключно технічне забезпечення і дотримання технології не гарантують отримання необхідної врожайності. Впровадження метеомоніторингу забезпечить надання інформації щодо наступних показників:

 

Використання метеоданих дозволить отримати наступні переваги в управлінні виробництвом:

 

ПЛАНУВАННЯ ОПЕРАЦІЙ

Точний короткостроковий прогноз погоди дозволить обрати оптимальні терміни для максимальної ефективності виконаних робіт.

 

КОНТРОЛЬ УМОВ ТА АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ ОПЕРАЦІЙ

На ефективність проведення операцій значно впливають метеорологічні показники, особливо залежними від метеоумов є операції з внесення рідких добрив та ЗЗР. Показники в полі і в зоні місцезнаходження метеостанції можуть значно відрізнятися. Для якісного проведення операцій необхідно встановлювати на задіяну техніку датчики швидкості вітру, температури і вологості повітря, а також розміщувати в зонах полів обладнання для вимірювання опадів і датчики вологості та температури ґрунту.

Поєднання історичних метеоданих і даних щодо стану посівів дає змогу провести ретроспективний аналіз якості виконаних робіт.

 

 

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ РОСЛИН

Використання метеостанцій дає змогу своєчасно виявити ризик появи захворювань — оперування точними метеоданими дозволяє запланувати необхідні превентивні операції.

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • Релевантну аналітичну інформацію про метеоумови на ваших полях;
  • Інструмент контролю дотримання технології виконання операцій на полі;
  • Сповіщення про екстремальні метеоумови та відхилення при проведенні робіт на полі;
  • Ретроспективний аналіз умов проведення польових робіт.
Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок