Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Моніторинг стану посівів Hummingbird
Моніторинг стану посівів Hummingbird

Моніторинг стану посівів Hummingbird

Відслідковуйте стан посівів протягом сезону за допомогою платформи для моніторингу Hummingbird Tech.

Аналіз та управління даними щодо стану посівів дозволяють контролювати поточну ефективність виробництва та розуміти перспективи можливих результатів сезону. Інноваційність платформи Hummingbird полягає в автоматичній і точній обробці даних щодо посівів на основі наукових алгоритмів, що забезпечує оперативне надання релевантної аналітики.

Методологія роботи з платформою передбачає наступні етапи:

Завдяки проведенню зйомок у ключові фази розвитку та вегетації рослин, використання Hummingbird забезпечить користувачів наступною аналітикою в розрізі основних сільськогосподарських культур:

 

Функціональність платформи забезпечує автоматичний розрахунок кількості сходів та допомагає оцінити стан культур до та після зими. Аналіз дає можливість на ранніх етапах виявити зони пригнічення рослин і провести заходи для попередження потенційної втрати врожаю. Алгоритми Hummingbird дозволяють оперативно вирахувати значення листкового індексу та проаналізувати поточний стан культур задля подальшого розрахунку індивідуальних норм внесення азоту і регуляторів росту для кожної ділянки поля.

 

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок