Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Обмір полів

Обмір полів

Отримайте точні контури та площі полів, які ви обробляєте, та оптимізуйте бюджети агровиробництва

ЯК ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ПЛОЩУ ЗЕМЛІ, ЯКУ ВИ ОБРОБЛЯЄТЕ?

Невідповідність оброблювальної та юридичної площі земель, масштаби агробізнесу та динаміка змін у земельному банку створюють необхідність регулярно оновлювати контури полів. Наявність актуальних контурів, точної площі і меж оброблюваних полів дозволяє уникнути надлишкових витрат на «неіснуючі» гектари та є основою для впровадження точного землеробства на підприємстві.

Ортофотоплан поля та карта рельєфу

Від наявності якісних контурів і розуміння розміру площі полів залежить усе — від формування бюджету на початку року до планування сівби, створення карт диференційованого внесення добрив тощо.

Збір вихідних даних про поля

 

Обмір полів базується на процесах збору вихідних даних про земельний банк з реєстру полів, растрових та векторних карт та довзоляє отримувати високоточні ортофотоплани місцевості та визначати реальні площі полів з урахуванням рельєфу та технічних втрат.

 

Етапи проведення обміру полів

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

 • Електронний контур полів у форматі .shp, .kml або .sitx;
 • Точну площу кожного вашого поля та земельного банку в цілому;
 • Високоточні ортофотоплани кожного поля.

Відповіді на часті запитання

 • Скільки коштує обмір полів?

  Вартість обміру полів залежить від задач, які необхідно вирішити. Детальний аудит земельного банку компанії, впровадження точного землеробства вимагають проведення точних обмірів та геодезичної прив’язки. Аналіз конкурентів чи обмінів можуть бути виконані по даним з відкритих супутникових даних та геопорталів. Тому ціна може від 5 грн/га до 20 грн/га.

 • Навіщо мені обмір полів?

  Точна площа поля необхідна для правильного бюджетування ТМЦ, послуг, зарплат на початку сезону та їх списання після виконання операцій у полях. Точні контури полів необхідні для зведення Балансу земельного банку, Рейтингу полів, Балансу обмінів, а також для систем точного землеробства.

 • Як мені перевірити чи точні в мене карти полів?

  Дуже легко. Накладіть на них треки своєї техніки із систем GPS або систем точного землеробства. Як варіант, можна також підкласти актуальні супутникові знімки. В результаті Ви побачите всі неспівпадіння.

 • Чи можна завантажити дані в мою Farm Management систему?

  Так, можна. В результаті обміру полів ви отримаєте карти полів, які можна завантажити у будь-яку систему Farm Management та будь-яку систему управління земельним банком, в тому числі у ProZemli чи Vkursi Zemli.

 • Який обмір полів є найбільш точним?

  Основні напрями для отримання точних контурів, які ми використовуємо — обміри полів із застосуванням дронів, БПЛА та авіації. Сьогодні аерофотозйомка — це найшвидший і найточніший метод обміру полів, похибка отримання даних є найнижчою серед усіх інших методів.

 • Які додаткові дані я можу отримати при проведенні аерофотозйомки полів?

  При проведенні обміру полів за допомогою аерофотозйомки окрім карти рельєфу можна також отримати аналітику для агровиробництва – оцифровані пересіви та недосіви, витоптування рослин, переливи СЗР або недовнесення, ділянки із перезволоженням та калюжі, інші проблеми із виконанням технологічних операцій.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок