Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Обмір полів

Обмір полів

Отримайте точні контури та площі полів, які ви обробляєте, та оптимізуйте бюджети агровиробництва.

ЯК ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ПЛОЩУ ЗЕМЛІ, ЯКУ ВИ ОБРОБЛЯЄТЕ?

Чи можна підрахувати площу виходячи з договорів оренди, публічної кадастрової карти або паперових карт розпаювання та отримати достовірне значення? Так, таким чином Ви можете порахувати суму юридичної площі оренди. ЇЇ значення є основою для нарахування орендної плати пайовикам. Проте чи відповідає юридична площа оренди реальному розміру земельного банку? На жаль, ні. 

 

Заростання меж поля лісосмугою, чагарники навколо опор ЛЕП на полі, солончаки та заболочені ділянки – типові приклади втрат продуктивної площі. Наш досвід з оцифрування більше ніж 2,5 млн гектар полів в Україні свідчить про те, що в середньому невідповідність юридичної та фактично оброблювальної площі землі становить 2-5%. 

 

ТОЧНИЙ ОБМІР ПОЛІВ

Невідповідність оброблювальної та юридичної площі земель, масштаби агробізнесу та динаміка змін у земельному банку створюють необхідність регулярно оновлювати контури полів. Наявність актуальних контурів, точної площі і меж оброблюваних полів, дозволяє уникнути надлишкових витрат на «неіснуючі» гектари та є основою для впровадження точного землеробства на підприємстві.

Обмір полів базується на процесах збору вихідних даних про земельний банк з реєстру полів, растрових та векторних карт. 

 

Збір вихідних даних про поля

 

Безпосередньо сам обмір ми проводимо за допомогою БПЛА. Обмір полів дроном дозволяє покривати до 2000 гектарів за день, отримувати високоточні ортофотоплани місцевості та визначити реальні площі полів з урахуванням рельєфу та технічних втрат.

 

Етапи проведення обміру полів

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • Електронний контур полів у форматі .shp, .kml або .sitx;
  • Точну площу кожного вашого поля та земельного банку в цілому;
  • Високоточні ортофотоплани кожного поля.
Консультант
Проконсультуйтесь на цю тему з Експертом

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося

Зворотнiй дзвінок